Jiří Čermák

Cermak.photo | ImageCompany.cz

Reference a hodnocení

Hodnocení mých klientů a zákazníků.

Perfektní spolupráce s Bauer Media

6.3.2015

Děkujeme za rychlou a kreativní pomoc při vytváření a podpoře našich projektů! 

Videa, která pro nás pan Čermák připravoval zcela odpovídají našim představám. Podmínky pro jejich tvorbu jsou často náročnější, o to více si výsledku vážíme. 
Těšíme se na další spolupráci!

Lucie Heincová (Bauer Media)

Dobrá produktová fotografie toho řekne více než text

15.10.2014

Po zhlédnutí online portfolia společnosti Image Company jsme pana Čermáka požádali o spolupráci při tvorbě marketingových materiálů pro naše klienty ze zahraničí. S výsledkem jsme velmi spokojeni, oceňujeme především časovou flexibilitu a množství kvalitních fotografií, které můžeme dále využít i v jiných projektech. 

Lenka Šustrová (Státní Tiskárna Cenin)

Golfový turnaj Invelt

4.9.2014

Skvěle odvedená práce na našem golfovém turnaji. Naprostá spokojenost, krásné fotky, velice vstřícné chování pana fotografa :) Moc děkujeme.

Magda Drašnarová (Invelt ČR)

BMW Invelt

2.9.2014

Precizní práce během focení. Kreativní myšlení při fotografování s výborným výsledkem. Dokonalé zachycení okamžiků. Rozhodně pane Jiřího Čermáka doporučujeme na jakýkoliv typ focení.

Aimn Hebrani (BMW Invelt)

Martin Jánský, šéfredaktor Driversweb.cz

16.7.2014

Jirka Čermák pro nás odvádí velmi kvalitní práci. Jeho fotky mají osobité kouzlo a je z nich patrný cit pro kompoziční celek i drobné detaily. Jeho přístup byl vždy velmi profesionální, spolehlivý a zodpovědný. Je nám ctí a potěšením s ním spolupracovat.

Martin Jánský, šéfredaktor Driversweb.cz

Zahradnictví Chládek - Květinová přehlídka

26.6.2014

Rád bych tímto vyjádřil mé poděkování za profesionální přístup a dobře odvedenou práci pana Čermáka při natáčení a editaci videa z Květinové přehlídky v Zahradnickém centru Chládek.

Jiří Chládek

Veliké díky

24.6.2014

Chtěla bych vyjádřit veliké díky. Jiří Čermák je úžasný fotograf. Focení spodního prádla vzniklo spíše náhodou a musím říct, že jsem si to báječně užila. Fotky jsou nádherné. :-) Jirka je velice šikovný a profesionální. Jeho přístup mě uchvátil a nalákal na další focení. Určitě ho musím doporučit všem co chtějí získat zkušenost s focením. A zároveň tím získat nádherné fotečky....

Ještě jednou moc děkuji a těším se na další spolupráci :-)

Eliška Malá

Kompetenční centrum Collaboration Solutions

4.6.2014

Se službami jsme byli velmi spokojeni. Rychlé dodání fotografií, možnost výběru vlastního setu fotografií pro každého, pružnost při požadavcích na barevnost a stejně tak improvizace při nečekaně špatném počasí pro původně venkovní focení. Za to všechno děkujeme!

Tým Kompetenčního centra Collaboration Solutions

Jiří Hofbauer, editor Menstyle.cz

23.5.2014

Jirku Čermáka jsme oslovili v rámci focení Osobnosti měsíce online magazínu Menstyle.cz. Má skvělé cítění pro světlo, barvy, detail i celkovou kompozici. U snímků bylo velmi důležité, aby vynikly barevné tóny a struktura (textura). Výsledné fotografie mají velice realistický ráz s puncem řemeslné patiny. Těším se na další spolupráci.

fotka v životopise

18.5.2014

Když jsem si uvědomila, že by nebylo od věci aktualizovat si svoji stávající fotku v životopise, hned jsem věděla na koho se obrátit - a opravdu jsem nelitovala! Focení proběhlo super rychle (nekonaly se žádné kvanta nepovedených fotek) a já byla naprosto spokojená :) Ještě víc jsem však byla spokojená, když se mi na můj nově upravený životopis hned ozvali z jedné firmy! (Nová fotka prostě zabrala :D)

Zdenča Skřičková

Příjemné focení v přírodě

21.4.2014

Focení bylo velmi příjemné. Fotky jsou kvalitní, krásné. Myslím si že vydařené. Všichni moji kamarádi mi fotografie pochválily a osobně jsem spokojena. Pokud mohu soudit, Jiří je skvělý jako přítel a samozřejmě i jako fotograf. Tímto děkuji za krásně strávené odpoledne v přírodě. Těším se na další spolupráci.

Ivana Lipovská

Focení Erika M. Lawarta pro Menstyle

27.3.2014

Jirka je kreativní profesionál, kterému není potřeba říkat, co a jak má dělat. A výsledek je vždycky skvělý. Rádi s ním spolupracujeme.

Michal Novák, Menstyle.cz

Svatba Helena & Michael

20.3.2014

Rozhodli jsme se s manželkou touto cestou poděkovat panu Bc. Jiřímu Čermákovi za perfektně a profesionálně odvedenou práci focení našeho svatebního dne. 

Byli jsme velmi mile překvapeni již vstřícností a profesionálním vystupováním p. Čermáka při první schůzce, kde nám do detailu vysvětlil všechny možnosti, detaily focení a také ukázal svoji dosavadní práci. 

Při samotném svatebním dnu byl fotograf vždy dochvilný, velmi dobře zachytil všechny potřebné situaci a dokonce vyhledával i krásné pomentky a doplňující ilustrační fotky.

Určitě patříme spíše mezi náročnější zákazníky a p. Čermák nás svým profesionálním výkonem doslova nadchnul.

Děkujeme
Helenka a Michael

Poděkování

7.11.2013

Ráda bych touto cestou poděkovala panu Jiřímu Čermákovi za krásné a originální fotografie. Focení bylo velmi příjemné, oceňuji vstřícnost, nápaditost fotografií a profesionální přístup. Nadšená jsem také byla z kvality a rychlosti zpracování fotografií. Těším se na další spolupráci.

Lucie Konečná

Profesionál na svém místě

1.11.2013

S Jirkou Čermákem jsem měla tu čest fotografovat hned několikrát a musím říct, že pokaždé to bylo super. Při focení skvělá atmosféra a výsledek úžasný. Fotili jsme spolu různá témata - portréty, těhotenství, rodinné fotky s mou dcerkou a samozřejmě i svatební den, který zvládl skvěle zdokumentovat a udělat nám nádherné fotky. Jeho přístup je velmi svědomitý a svou práci odvede vždy výborně. Mohu jen doufat, že i v budoucnu nafotíme další krásné fotky! :-) Jirka je nejen výborný fotograf, ale také úžasný člověk se kterým se dobře pobavíte. :-)

Kamila Bartošová

Karolína Divíšková

17.10.2013

Profesionální přístup, cit pro barvy a spoustu nápadů.. Vřele doporučuji a moc děkuji za krásné fotky! Přeji i nadále dobré světlo! ;)

Karolína Divíšková 

« Previous 1 2 Next »

Významní klienti

 

 

Kde se objevily moje fotografie

 • Časopis Speed
 • Časopis TopGear
 • Časopis Dáma
 • Časopis Hodinky Šperky
 • Magazín Watchmagazine
 • iLuxus.cz
 • NikonBlog.cz - Fotka týdne
 • CeskaMedia.cz a RTA.cz
 • Schediwy.cz, Armin-strom.cz, Vulcain.cz
 • Casopis-hodinky.cz
 • iDnes.cz (xMan.cz)
 • Driversweb.cz
 • Orlicky.net

Ocenění

 • Winston Econ Art 2011 - třetí místo v kategorii produktová fotografie
 • NikonBlog - Fotka týdne

 

Miss Deaf World & Europe, s.r.o. a Miss Deaf, s.r.o. - Focení soutěže a soutěžících Miss & Mister Deaf World & Europe 2014. Účast v mezinárodní porotě.

 

Mé fotografie v časopisech