Jiří Čermák

Image Company

Reference a hodnocení

Hodnocení mých klientů a zákazníků.

Zahradnictví Chládek - Květinová přehlídka

26.6.2014

Rád bych tímto vyjádřil mé poděkování za profesionální přístup a dobře odvedenou práci pana Čermáka při natáčení a editaci videa z Květinové přehlídky v Zahradnickém centru Chládek.

Jiří Chládek

Veliké díky

24.6.2014

Chtěla bych vyjádřit veliké díky. Jiří Čermák je úžasný fotograf. Focení spodního prádla vzniklo spíše náhodou a musím říct, že jsem si to báječně užila. Fotky jsou nádherné. :-) Jirka je velice šikovný a profesionální. Jeho přístup mě uchvátil a nalákal na další focení. Určitě ho musím doporučit všem co chtějí získat zkušenost s focením. A zároveň tím získat nádherné fotečky....

Ještě jednou moc děkuji a těším se na další spolupráci :-)

Eliška Malá

Kompetenční centrum Collaboration Solutions

4.6.2014

Se službami jsme byli velmi spokojeni. Rychlé dodání fotografií, možnost výběru vlastního setu fotografií pro každého, pružnost při požadavcích na barevnost a stejně tak improvizace při nečekaně špatném počasí pro původně venkovní focení. Za to všechno děkujeme!

Tým Kompetenčního centra Collaboration Solutions

Jiří Hofbauer, editor Menstyle.cz

23.5.2014

Jirku Čermáka jsme oslovili v rámci focení Osobnosti měsíce online magazínu Menstyle.cz. Má skvělé cítění pro světlo, barvy, detail i celkovou kompozici. U snímků bylo velmi důležité, aby vynikly barevné tóny a struktura (textura). Výsledné fotografie mají velice realistický ráz s puncem řemeslné patiny. Těším se na další spolupráci.

fotka v životopise

18.5.2014

Když jsem si uvědomila, že by nebylo od věci aktualizovat si svoji stávající fotku v životopise, hned jsem věděla na koho se obrátit - a opravdu jsem nelitovala! Focení proběhlo super rychle (nekonaly se žádné kvanta nepovedených fotek) a já byla naprosto spokojená :) Ještě víc jsem však byla spokojená, když se mi na můj nově upravený životopis hned ozvali z jedné firmy! (Nová fotka prostě zabrala :D)

Zdenča Skřičková

Příjemné focení v přírodě

21.4.2014

Focení bylo velmi příjemné. Fotky jsou kvalitní, krásné. Myslím si že vydařené. Všichni moji kamarádi mi fotografie pochválily a osobně jsem spokojena. Pokud mohu soudit, Jiří je skvělý jako přítel a samozřejmě i jako fotograf. Tímto děkuji za krásně strávené odpoledne v přírodě. Těším se na další spolupráci.

Ivana Lipovská

Focení Erika M. Lawarta pro Menstyle

27.3.2014

Jirka je kreativní profesionál, kterému není potřeba říkat, co a jak má dělat. A výsledek je vždycky skvělý. Rádi s ním spolupracujeme.

Michal Novák, Menstyle.cz

Svatba Helena & Michael

20.3.2014

Rozhodli jsme se s manželkou touto cestou poděkovat panu Bc. Jiřímu Čermákovi za perfektně a profesionálně odvedenou práci focení našeho svatebního dne. 

Byli jsme velmi mile překvapeni již vstřícností a profesionálním vystupováním p. Čermáka při první schůzce, kde nám do detailu vysvětlil všechny možnosti, detaily focení a také ukázal svoji dosavadní práci. 

Při samotném svatebním dnu byl fotograf vždy dochvilný, velmi dobře zachytil všechny potřebné situaci a dokonce vyhledával i krásné pomentky a doplňující ilustrační fotky.

Určitě patříme spíše mezi náročnější zákazníky a p. Čermák nás svým profesionálním výkonem doslova nadchnul.

Děkujeme
Helenka a Michael

Poděkování

7.11.2013

Ráda bych touto cestou poděkovala panu Jiřímu Čermákovi za krásné a originální fotografie. Focení bylo velmi příjemné, oceňuji vstřícnost, nápaditost fotografií a profesionální přístup. Nadšená jsem také byla z kvality a rychlosti zpracování fotografií. Těším se na další spolupráci.

Lucie Konečná

Profesionál na svém místě

1.11.2013

S Jirkou Čermákem jsem měla tu čest fotografovat hned několikrát a musím říct, že pokaždé to bylo super. Při focení skvělá atmosféra a výsledek úžasný. Fotili jsme spolu různá témata - portréty, těhotenství, rodinné fotky s mou dcerkou a samozřejmě i svatební den, který zvládl skvěle zdokumentovat a udělat nám nádherné fotky. Jeho přístup je velmi svědomitý a svou práci odvede vždy výborně. Mohu jen doufat, že i v budoucnu nafotíme další krásné fotky! :-) Jirka je nejen výborný fotograf, ale také úžasný člověk se kterým se dobře pobavíte. :-)

Kamila Bartošová

Karolína Divíšková

17.10.2013

Profesionální přístup, cit pro barvy a spoustu nápadů.. Vřele doporučuji a moc děkuji za krásné fotky! Přeji i nadále dobré světlo! ;)

Karolína Divíšková 

« Previous 1 2 Next »

Významní klienti

 

 

Kde se objevily moje fotografie

 • Časopis Speed
 • Časopis TopGear
 • Časopis Dáma
 • Časopis Hodinky Šperky
 • Magazín Watchmagazine
 • iLuxus.cz
 • NikonBlog.cz - Fotka týdne
 • CeskaMedia.cz a RTA.cz
 • Schediwy.cz, Armin-strom.cz, Vulcain.cz
 • Casopis-hodinky.cz
 • iDnes.cz (xMan.cz)
 • Driversweb.cz
 • Orlicky.net

Ocenění

 • Winston Econ Art 2011 - třetí místo v kategorii produktová fotografie
 • NikonBlog - Fotka týdne

 

Miss Deaf World & Europe, s.r.o. a Miss Deaf, s.r.o. - Focení soutěže a soutěžících Miss & Mister Deaf World & Europe 2014. Účast v mezinárodní porotě.

 

Mé fotografie v časopisech